Vaillant kombi 2011 kampanyaları ve indirimli fiyatlar

  • 07 Eylül 2011
Vaillant kombi 2011 kampanyaları ve indirimli fiyatlar

Yazın bittiği şu günlerde kış için hazırlıklar yavaş yavaş başlıyor.Kış denince akla gelen ilk husus ısınmamızı sağlayan kombiler.Kombinizi değiştirmek yada yeni kombi almak istiyorsanız alanında uzman marka Vaillant kombilerde kampanya başlattı.Vaillant bayilerinde 7 Eylül – 30 Kasım 2011 tarihleri arasında Bonus program üyesi Vaillant bayilerinde Bonus’a özel Peşin fiyatına 12 taksit veya 5 ay ertelemeli 4 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında +8 taksit 2 ile 4 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır. 5 ay erteleme ise 2 ile 7 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır.Kampanyada 5 taksitli işlemlere + 7 taksit , 6 taksitli işlemlere +6 taksit, 7 taksitli işlemlere +5 taksit , 8 taksitli işlemlere +4 taksit, 9 taksitli işlemlere +3, 10 taksitli işlemlere +2, 11 taksitli işlemlere +1 taksit ilave edilecektir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanyaya Ekspres Limit ile yapılan alışverişler dahil olmayacaktır.
  • Kampanyanın seçmeli olarak yapılan +8 taksit veya 5 ay erteleme seçenekleri yalnız Garanti Bankası’na ait Bonus, Bonus Business Card’lar için geçerlidir.
  • Deniz Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus Card’larla ve sanal POS ile yapılan alışverişlerde yalnız +8 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya  TEB Bonus, Shop Miles, American Express, Shop&Miles Business Card’lar  ve American Express Business Card’lar dahil değildir.
  • Flexi Card’ların kampanyaya katılımı için EVET VAILLANT yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi Card’ların kampanyalara katılımı 30 Kasım 2011 tarihine kadar ücretsizdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.