Vaillant kombi değişim kampanyası 300 TL fatura desteği

  • 29 Mayıs 2013
Vaillant kombi değişim kampanyası 300 TL fatura desteği

Vaillant kombiden harika bir kampanya haberimiz var. Şimdi eski kombisini Vaillant ile değiştirenlere özel 300 TL doğalgaz faturası desteği hediye ediliyor. 28 Haziran 2013 tarihine kadar sürecek kampanyayı kaçırmayın!

Mevcut kombisini yeni bir Vaillant yoğuşmalı kombi cihazı ile değiştiren tüketicilerimiz, aşağıda belirtilen 3 kampanyadan birisine katılma  hakkı kazanacaktır.

1-  Doğalgaz Faturalarına 300 TL Destek Kampanyası
Bu kampanya kapsamında, mevcut kombisini yeni bir Vaillant yoğuşmalı kombi cihazı ile değiştiren tüketicilerimizin doğalgaz faturalarına destek olarak 300 TL (KDV dahil) katkı sağlanacaktır.
Yeni yoğuşmalı kombi cihazının Vaillant servis tarafından devreye alınmasına müteakip belirtilen bedel tüketicilerimizin hesabına gönderilecektir.
Tüketicilerimizden EK1 taahhüt formunu imzalayıp Yetkili satıcılarımıza bırakmaları talep edilecektir.

2- İlave 1 Yıl Garanti Kampanyası
Yeni yoğuşmalı kombi cihazı Vaillant teknik servisi tarafında devreye alındıktan sonra garanti süresi 1 yıl uzatılacaktır. Tüketicilerimizden EK2 taahhüt formunu imzalayıp Yetkili satıcılarımıza bırakmaları talep edilecektir

3-Uzun Vade Kampanyası
Bu kampanyaya katılan tüketicilerimiz Yapı Kredi ve Akbank kredi kartı ile satın almış oldukları yoğuşmalı kombi cihazının ödemesini peşin fiyatına 20 taksit ile vade farksız yapabileceklerdir. Tüketicilerimizden EK3 taahhüt formunu imzalayıp Yetkili satıcılarımıza bırakmaları talep edilecektir .

Değişim Kampanyası Genel Şartları

– Değişim kampanyasına katılmak için , Vaillant yetkili satıcımıza gelerek hangi kampanyadan yararlanmak istiyorsanız onunla ilgili taahhüt formunu (EK1 veya EK2 veya EK3’den birisi) imzalamanız ve eski tarihli bir doğalgaz faturanızı bırakmanız talep edilecektir. (Ön ödemeli doğalgaz sayacına sahip tüketicilerimizden eski tarihli ön ödeme makbuzu talep edilecektir.)

– Her yeni yoğuşmalı kombi cihazı için yukardaki kampanyalardan sadece bir tanesi seçilebilir.

– Kampanyaya katılacak tüketicilerimizin, eski kombi cihazını yeni kombiyi satın aldıkları Vaillant yetkili satıcısına teslim etmeleri gerekmektedir.

– Kampanyamız sadece duvar tipi yoğuşmalı kombi cihazları için geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ