Vaillant kombi değiştirme kampanyası ile doğalgaz faturası vaillanttan

  • 01 Ekim 2011
Vaillant kombi değiştirme kampanyası ile doğalgaz faturası vaillanttan

Kombinizi değiştirme vakti gelmedi mi ? Vaillant kombiler harika fırsatlarla sizleri bekliyor.Villant 2011 Yılı Kombi Değişim Kampanyası başladı.30 Ekim 2011 tarihine kadar devam edcek kampanyada  mevcut kombisini yeni bir Vaillant kombi cihazı ile değiştiren tüketicilere, 31.12.2011 tarihine kadar olan doğalgaz faturaları Vaillant tarafından ödenecektir.

Kampanya Detayı:

  • Kampanyaya katılmak için , Vaillant yetkili satıcımıza gelerek  tüketici bilgi ve taahhüt formunu  imzalamanız ve eski tarihli  bir doğalgaz faturanızı  bırakmanız talep edilecektir. (Ön ödemeli doğalgaz  sayacına  sahip tüketicilerimizden eski tarihli ön ödeme makbuzu talep edilecektir.)
  • Kampanyaya katılacak tüketicilerimizin , eski kombi cihazını yeni kombiyi satın aldığı Vaillant yetkili satıcısına teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Yeni Vaillant kombi cihazının devreye alınmasından sonra  31.12.2011 tarihine kadar gelecek olan doğalgaz faturalarınızın tutarı, fatura dönemini takip eden ay içerisinde kampanya katılım formunda belirttiğiniz banka hesabınıza  aktarılacaktır.
  • Her bir tüketiciye kampanya kapsamında faturalı sayaçlar için maksimum 400 TL(KDV dahil) , ön ödemeli sayaca sahip tüketiciler için maksimum 300 TL (KDV dahil) ödeme yapılacaktır.
    Ödemeler sadece doğalgaz faturalarındaki tüketim bedelleri için olacaktır. Gecikme cezası, güvence bedeli vs. gibi bölümler ödeme kapsamında değildir.
  • Kampanyamız sadece duvar tipi kombi cihazları için geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.