Vodafone Cola turka kampanyası ile 30 dakika konuşma süresi

 • 06 Temmuz 2010
Vodafone Cola turka kampanyası ile 30 dakika konuşma süresi

5 Temmuz – 1 Aralık 2010 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, COLA TURKA 2,5 L. Pet Şişe ve Çamlıca 2,5 L. Pet Şişe kapaklarındaki ŞİFRE’yi kısa mesaj ile Vodafone 4949’a gönderen katılımcılar her gün ilk başarılı katılımları karşılığında 30 dakika konuşma süresi, aynı gün içinde saat 23:59:59’a kadar yapacakları ikinci başarılı katılımda günlük limitsiz konuşma süresi kazanacaktır.

Kampanya Detayları:

 • Bu kampanya, 5 Temmuz – 1 Aralık 2010 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, COLA TURKA 2,5 L. Pet Şişe ve Çamlıca 2,5 L. Pet Şişe ürünleri için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım, COLA TURKA 2,5 L. Pet Şişe ve Çamlıca 2,5 L. Pet Şişe kapaklarındaki ŞİFRE’yi kısa mesaj ile Vodafone 4949’a göndererek gerçekleştirilebilir.
 • Kampanyaya tüm Vodafone Türkiye aboneleri katılabilir.
 • Kampanyaya katılım 0,4 TL (ÖİV ve KDV dahil) olarak ücretlendirilecektir. Geri dönüş mesajı katılımcılara ücretlendirilmez. Vodafone birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılım sadece SMS yolu ile gerçekleşmektedir. Ürünlerin içindeki şifreler sadece bir kere kullanılabilir. Aynı şifre ile mükerrer katılımlar kabul edilmeyecektir. Mükerrer katılılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.
 • Katılımcılar, her gün ilk başarılı katılımları karşılığında 30 dakika konuşma süresi, aynı gün içinde saat 23:59:59’a kadar yapacakları ikinci başarılı katılımda günlük limitsiz konuşma süresi kazanacaktır. İlk katılımda kazanılan günlük 30 dakika konuşma süresi yerine günlük limitsiz konuşma süresi geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri tarafından kazanılan günlük konuşma süreleri, katılımın yapıldığı günü takip eden gün saat 00:00 itibariyle katılımcıların hatlarına yüklenir ve teyid mesaji geldikten sonra 24 saat boyunca geçerli olur.
 • Dakika ve limitsiz konuşma hediyesi, sadece Vodafone yönünde, yurtiçi görüşmelerde kullanılabilir. SMS, Vodafone ve Vodafone Çözüm Ortakları’nca sunulan Katma Değerli Servisler’in satın alınmasında veya mobil internette kullanılamaz. Hediye dakikalar tarife bağımsız olarak kullanılabilir.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Abonelerin sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilemez. Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanya, Esas Pazarlama ve Tic. A.Ş. tarafından tarafından, Cola Turka 2,5 L. ve Çamlıca 2,5 L. Pet Şişe ürünleri için 1 Temmuz – 1 Aralık 2010 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.