Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart istegelsin kampanyası 1 – 14 Temmuz 2022

  • 02 Temmuz 2022
World kart istegelsin kampanyası 1 – 14 Temmuz 2022

İstegelsin ve world kredi kartı işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında 350 TL ve üzeri siparişlerinizde 35 TL değerinde world puan hediye edilecektir. Kampanyaya world mobilden 1 – 14 Temmuz 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 21 Temmuz tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Ağustos’tur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ağustos’ta geri alınacaktır.

  • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
  • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
  • Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
  • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 1 – 14 Temmuz 2022 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ