Kampanya ve İndirim Haberleri

Yapı-Kredi Temassız Kredi Kartı Kampanyası

  • 14 Mart 2010
Yapı-Kredi Temassız Kredi Kartı Kampanyası

Temas Etme Ne Olur, Her Dört Alışverişten Biri Senin Olur!

35 TL ve altı alışverişlerinizi Worldcard’ınızın temassız özelliği ile yapın, yaptığınız her 4 alışverişten biri bedavaya gelsin.

Üstelik 2 kat Worldpuan kazanın.

Worldcard’ınızın hala temassız özelliği yoksa, yükletmek ve daha detaylı bilgi için;

– 444 0 444
– yapikredi.com.tr
– Yapı Kredi Şubesi

Kampanya 13 Kasım 2009 – 31 Mart 2010 tarihleri arasında geçerlidir. Kredi kartının temassız özelliği kullanılarak yapılacak her 4 işlemden en küçük tutara sahip olan temassız işlem ücretsiz olacaktır. Kampanya dahilinde en fazla 100 TL değerinde indirim kazanılabilir. İndirimler işlemlerin yapıldığı tarihi takip eden ayın hesap özetine yansıtılacaktır. Aynı gün içerisinde aynı üye işyerinden birden fazla temassız işlem yapılması durumunda en küçük tutarlı işlem kampanyaya dahil edilecektir.

Temassız Özellik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Worldcard’ın hayatınıza hız katacak yepyeni bir özelliği var: Temassız Özellik !

Temassız Özellik ile 35 TL ve altı alışverişlerinizde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor, anında ve kolayca ödeme devri başlıyor.

Üstelik kartınızın Temassız Özelliğini kullanarak yaptığınız alışverişlerde 2 kat Worldpuan kazanıyorsunuz!

Temassız Özellik 35 TL ve altı tutardaki işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş yeni bir kart özelliğidir. Tüm kredi kartlarının üzerine yüklenebilecek bir özellik olan Temassız Özellik ile temassız alışverişin keyfini yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

Visa Paywave ve MasterCard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Özel okuyuculara yaklaştırılarak yapılacak temassız işlem 1 saniyeden kısa bir sürede kolayca tamamlanır.

Kartınızın şifresini doğru girerek yapacağınız ilk alışveriş sonrasında, temassız özelliği kullanmaya başlayabileceksiniz. Temassız işlemlerinizde kullanabileceğiniz toplam limit sahip olduğunuz her Temassız Özellik’li kart için 35 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağınız her şifreli alışveriş sonrası, temassız özellik limitiniz tekrar 35 TL olarak güncellenecektir.

Temassız özellikli ilk işleminizi nasıl gerçekleştireceğinizi görmek için tıklayınız.

Temassız Özellik Başvuru Kanalları:

* Tüm Yapı Kredi Şubeleri
* Yapı Kredi Internet Bankacılğı
* 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Temassız Özellik Kullanım Ücretleri:
Temassız Özelliğe her bir kartınız için 10 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. adem dedi ki:

    nerede var bu temassız nokta

BİR YORUM YAZ