Yedigün siyah kapak kampanyası ile herkese 1lt Fruko hediye

 • 22 Şubat 2012
Yedigün siyah kapak kampanyası ile herkese 1lt Fruko hediye

Yedigün yeni kampanyası kapsamında tüm Yedigün siyah kapaklarda 1 lt Fruko gazoz hediye ediyor.Kampanya kapsamında hediyenizi bayinizden isteyebilirsiniz.Kampanya 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. hatun dedi ki:

  kanpanyadaki furukaları neden baklımızdan alamıyoruz anlamış degilim madem alamıyoruz neden kanpanya yapıyosunz milleti neden kandırıyosunz sizden cevap bekliyorum sayın yedigun temsilcileri

 2. mehmet günaydın dedi ki:

  2.5 lt. 7 gün Portakalı KİPA dan aldım ama siyah kapak karşılığında 1.lt.gazozu alamadım.Neden yalan söyleniyor “antlaşmamız yok deniliyor.”Yalana borcunuzmu var.Ayıp.

 3. İsim (Zorunlu) dedi ki:

  bendede çok miktarda var almıyor fabrka bile.. nasıl kampanya bu

 4. Tamer ÇELİKER dedi ki:

  İnsanları çeşitli yalanlarla kandırmanın adımı kampanya,17 market ve bakkala uğradım kampanya anlaşmamız yok deniliyor 1 litre fanta için millete eziyet ederek kazanmaktan mutlumusunuz?

 5. BÜLENT SOLAK dedi ki:

  bende 12 adet siyah kapak var ama maalesef kaç yere gittiysem anlaşmamız yok deniyor.yenibosnada anlaşmalı bir satış noktası için sizden cevap bekliyorum.sayın yedigün temsilcileri.

 6. arzu dedi ki:

  aynen 7 tane siyah kapağım var ve kampanya bitmek üzere,istanbul anadolu yakası maltepe yakınlarında kapakları alacak bayii arıyorum,ilgilenirseniz sevinirim.

 7. arif dedi ki:

  bence bu kampanyanın sorumlusunu işten atsınlar, çünki bu kadar fiyasko bir kampanya olamaz.

 8. MURAT KILIÇ dedi ki:

  yukardaki arkadaslara katılıyorum.hangi markete gıttıysem cevap hep aynı urun yok.net te arastırdım telini buldum aradım tık yok.
  şiddetle kınıyorum ve herkese söylüyorum bu urunleri almayın içmeyin.ancak halkı kandırmaktan birsey deyıl

 9. mehmet yüce dedi ki:

  nereye gittiysem sıyak kapakla anlaşmamız yok diyor insanları kandıracagınıza kendinizi kandırın sayın kapakcı temsilci cavap verin halka

BİR YORUM YAZ