Yemek sepeti Joker indirimi nasıl görünür?

  • 16 Kasım 2021
Yemek sepeti Joker indirimi nasıl görünür?

Yemek sepeti artık birçok kişi için yemek siparişlerinde öncelikli uygulama oldu. Birçok restoranda çeşitli indirimler sunuluyor. Bunlardan en beğenileni şüphesiz joker indirimleri. Yemek sepeti joker indirimi web sitesi ve mobil uygulamada çeşitli restoranlarda sunuluyor. Sıkça siparişin yarım kaldığı restoranlar için teklif ediliyor. İndirim istediğiniz restoranda siparişinizi yarım bırakırsanız yüksek ihtimalle indirim görünüyor.

Joker indirimleri ne kadar?

Jokerde 30 TL siparişe 20, 40 siparişe 25, 70 TL siparişe 45, 120 TL siparişe 75 TL ödeme yapabileceğiniz 4 farklı seçenek sunuluyor. Sepetinize göre indirim otomatik olarak düşülüyor. Örneğin 100 TL siparişiniz var 75 TL ödüyorsunuz. Yapacağınız ödemeleri indirim seçeneklerine göre yaparsanız optimum indirim kazanırsınız. 115 liralık siparişi 120’ye tamamlarsanız 90 yerine 75 TL ödersiniz.

Joker indirimleri nasıl görünür?

Yemek sepeti sitesi ve mobil uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Kayıtlı adreslerimden sipariş adresini seçiyorsunuz. Ana ekranda bir pencere açılacak ve restoranlar görüntülecenecek. Her zaman görünmüyor ama yüksek genelde 1 bazen 5-6 restoran görüntüleniyor. Mobil uygulamada ise üst kısımda daha önceden kayıt ettiğimiz adresi seçip sliderın hemen altındaki yeşil zeminli “Restoranları Listele”ye tıklıyoruz ve pop-up açılmasını bekliyoruz. Yemeksepeti bu kampanya için kullanıcılara 15 dakika süre veriyor. Restoran seçimi ve sepet oluşturma için bu süre çok uzun sayılmaz. O nedenle hızlı karar vermeniz ve hareket etmeniz gerekecek.

Restoran seçiminde size bir püf nokta vereyim. Eğer restoran seçiminde kararsız kaldıysanız, uygulamayı kapatmadan internet tarayıcısından yeni bir sayfa açarak restoranın ismini arama motorunda aratıp Yemeksepeti’ndeki yorumlarına bakabilirsiniz. Yorumlar seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. Sonra tekrar ilgili web sayfasına ya da uygulamaya gelerek restoranı seçebilirsiniz.

Joker online ödeme yapmak zorunlu mu?

Hayır. Böyle bir zorunluluk yok. İster online kredi kartıyla, ister kapıda kredi kartı veya nakit, isterseniz de kapıda yemek kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.

Joker indiriminin maliyetini kim karşılıyor?

Joker indiriminin maliyeti restorana ait. Yemeksepeti bunu firmaya yeni müşteri fırsatı olarak pazarlıyor ve maliyet restorana ait oluyor.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x