Kampanya ve İndirim Haberleri

Yurtiçi kargo babalar günü %30 indirim kampanyası 13-26 Haziran 2022

  • 15 Haziran 2022
Yurtiçi kargo babalar günü %30 indirim kampanyası 13-26 Haziran 2022

2022 babalar günü kampanyaları gelmeye devam ediyor. Yurtiçi Kargo babalar gününe özel gönderilerinizde %30 indirm fırsatı sunuyor. Kampanya 13-26 Haziran 2022 tarihleri arasında 30 desiye kadar tüm bireysel gönderilerinizde geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
13.06.2022 – 26.06.2022 tarihleri arasında 30 desiye kadar olan tüm bireysel gönderilerilerde de %30 indirimli fiyatlardan yararlanabilirler.
Kampanyadan kapsamında tüm bireysel müşteriler, Yurtiçi Kargo birimlerine gelerek 977 nolu BABALAR GÜNÜ KAMPANYASI yararlanmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacaktır.
Kampanya kapsamında standart taşıma fiyatlarını üzerinden %30 indirime ek olarak, adres alım ve adres teslim hizmetlerimizden %30’lik indirim oranında faydalanabilirler. Diğer ek hizmetlerimiz ve ambalaj ürünlerimiz indirim kapsamında değildir.
Kampanya yurt içinde yapılacak Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerde geçerlidir.
Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
Kampanya, standart taşıma, adres alım ve adres teslim hizmetleri için geçerlidir. Diğer ek ve özel hizmetler ile ambalajlar indirim kapsamında değildir.
İndirim (şehir içi gönderiler hariç olmak üzere) sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.
Sunulan indirim diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Yurtiçi Kargo birimleri, taşıma kurallarına uymayan gönderileri kabul etmeme veya sigorta hizmeti kapsamından çıkararak taahhütname isteme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ