Zafer Plaza Alışveriş Merkezinde Yılbaşı kampanya ve fırsatları

  • 08 Aralık 2010
Zafer Plaza Alışveriş Merkezinde Yılbaşı kampanya ve fırsatları

“Alışverişinize Talih Kuşu Kondukampanyası” 01 Aralık 2010 – 31 Aralık 2010 tarihlerinde ziyaretçilerimiz; mağazalarımızdan en az 75 TL’lik alışveriş yaptıklarında hem anında mağazalarımızda kullanılabilecek hediye çekleri hem de milyonlarca lira verecek olan yılbaşı çekilişinin biletlerine sahip olma şansı yakalayacaklar.

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan birbirinden seçkin mağazalardan yapılacak olan 75 TL’lik alışverişler kazandıracak.

Kampanyaya alışveriş fişleri ile gelen ziyaretçiler, rengarenk topların arasında hediyelerini belirleyecekler. Seçtikleri topun rengindeki zarfta; milli piyango yılbaşı çekiliş biletleri, hediye çekleri, indirim çekleri, sinema biletleri ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı bulacaklar.

01 Aralık 2010 tarihinde ‘başlayan ‘ Alışverişinize Talih Kuşu Kondu …’ kampanyası 31 Aralık 2010 tarihine kadar devam edecektir.
Hem siz hediye edin hem de hediye kazanın…Yaklaşan yılbaşında sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmenin yolu Zafer Plaza AVM� den geçiyor… Alışveriş sonrası kampanyaya katılın, hediyelerin yanında büyük yılbaşı ikramiyesini kazanma şansı yakalayın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.