Zen Diamond Sevgililer günü kampanyası

  • 25 Ocak 2011
Zen Diamond Sevgililer günü kampanyası

Sevgililer günü yaklaşıyor sevgilinizi şımartacak harika bir hediye için 15 Şubat  tarihine kadar Zen diamond ile 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde,tutarın yarısı kadar ücrette dilediğiniz ürün Zen Diamond’dan hediye edilecektir. http://www.zenpirlanta.com adresine girerek siparişinizi verebilirsiniz.Sevgilinize çifte mtluluk yaşatın.

Örnek: Yapacağınız 1400 TL tutarında bir alışveriş sonrasında, 700 TL tutarında hediye çekine sahip olacaksınız. Buna ek olarak, “500 TL üzeri siparişlerde Pırlantalı Anahtar Bileklik Hediye Kampanyası” şartları gereğince 500 TL sınırı da geçildiği için, 1 adet Pırlantalı Anahtar Bilekliğe de sahip olacaksınız.

Hediye çekinizi tek seferde kullanabilirsiniz. Hediye çekinizi kullanarak verdiğiniz siparişlerde, ürünlerin fiyatı ile hediye çeki tutarı arasındaki fark iade edilmez ve daha sonra kullanılmak üzere saklanmaz.

Hediye çekinizi kullanarak verdiğiniz siparişlerde, ürünlerin fiyatı ile hediye çeki tutarı arasındaki farkı kredi kartı ya da havale ile ödeyebilirsiniz.

Örnek: 700 TL değerindeki hediye çekinizi kullanmak için verdiğiniz 900 TL tutarındaki bir siparişte, aradaki 200 TL farkı kredi kartı ya da havale ile ödeyebilirsiniz.

Kampanyada uygulanan fiyatlar kredi kartıyla tek çekim fiyatlarıdır. Hesaplamada, havale indirimi ya da taksitli ödeme seçeneklerindeki vade farkları sonucu oluşan fiyatlar kullanılmaz.

Zen Diamond Sanal Mağaza’dan yapılan alışveriş sonucu kazanılan hediye çekleri yalnızca Zen Diamond Sanal Mağaza’da kullanılabilir.

Hediye çekleri, başka kampanyalarda kullanılamaz.

Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.

Tek bir taşı 1 karat ve üzeri olan ürünler ile evlilik için çift alyanslar kampanyaya dahil değildir.

Hediye çeklerinin son kullanma tarihi 31 Mart 2011’dir.
500 TL Üzeri Siparişlerde “Pırlantalı Anahtar Bileklik” Hediye Kampanyası Şartları:

25 Ocak-15 Şubat 2011 tarihleri arasında, 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 adet Pırlantalı Anahtar Bileklik Zen Diamond’dan size hediye.

Örnek 1: Yapacağınız 700 TL tutarında bir alışveriş sonrasında 1 adet Pırlantalı Anahtar Bilekliğe sahip olacaksınız.
Örnek 2: Yapacağınız 1200 TL tutarında bir alışveriş sonrasında 1 adet Pırlantalı Anahtar Bilekliğe sahip olacaksınız. Buna ek olarak “Yarısı Kadarı Hediye Kampanyası” şartları gereğince 1000 TL sınırı da geçildiği için, 600 TL tutarında hediye çekine de sahip olacaksınız.
500 TL üzeri siparişlerde, sipariş verdiğiniz ürünlerin toplam fiyatına bakılmaksızın 1 adet Pırlantalı Anahtar Bileklik hediye edilir.

Kazanılmış olan hediye çeklerinin kullanıldığı siparişlerde Pırlantalı Anahtar Bileklik hediye edilmez.

Evlilik için çift alyanslar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Zen Diamond önceden duyurmaksızın kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ