Zen pırlanta 2500 TL alışverişe çift kişilik gidiş-dönüş Avrupa uçak bileti hediye

  • 04 Ağustos 2015
Zen pırlanta 2500 TL alışverişe çift kişilik gidiş-dönüş Avrupa uçak bileti hediye

Zen Pırlanta yeni kampanyası kapsamında mağazalarından 2500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Avrupa’nın büyük şehirlerine çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. Kampanya kapsamında 30 Eylül 2015 tarihine kadar İstanbul, İzmir ve Ankara hava limanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma, Atina, Üsküp ve Priştine hava limanlarına çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanma hakkına sahip olun.

Uçuşunuz destinasyona göre Star Alliance üyesi olan havayolu şirketlerinden biriyle gerçekleşecektir.
(Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM, Alitalia)

Kampanya Ayrıntıları
Çift kişilik Avrupa Uçuş Kampanyası fırsatından Türkiye genelindeki Zen Pırlanta mağazalarından 01 Ağustos – 30 Eylül 2015 tarihleri arasında 2500TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler faydalanabilecektir. Bu kampanya Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır.
1. Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklı sayıdadır) ve harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) katılımcıya ait olacak şekilde Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Paris, Londra, Viyana, Berlin, Roma, Atina, Milano, Üsküp, Priştine ve Münih varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında çift kişilik gidiş – dönüş uçuş bileti hakkı kazandırır.
2. Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun şirket, dernek veya vakıf vb. kuruluşlar kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ve hediye çekleri ile kampanyaya katılım başvurusunda bulunulamaz.
3. Kampanyaya katılımın kişi başına sınırlaması yoktur ancak her bir hediye çeki 2500 TL için düzenlenmiş olmalıdır ve her bir çift kişilik uçuş için sadece bir hediye çeki kullanılabilir. Aynı başvurudaki kişiler aynı uçuşta yer almalıdır. Farklı başvurulardaki diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garanti edilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
4. Müşterinin Avrupa Uçak Bileti hakkından faydalanabilmesi için öncelikle Zen Pırlanta mağazalarından 2500TL ve üzeri satın alım yapmış olması gerekmektedir. Satın alım işlemi ile birlikte müşteriye içeriğinde bir kampanya kodu ve hediye çeki iletilir.
5. Müşterinin, kampanyadan faydalanması için alışveriş tarihinden itibaren 1 ay içerisinde hediye çeki üzerindeki kodu kullanarak www.zenucuruyor.com sitesi üzerinden başvuru adımlarını tamamlaması gerekmektedir.
a-) Müşterinin, rezervasyon formuna ulaşması ve formu eksiksiz doldurup çıktısını alması gerekmektedir,
b-) Kampanyadan yararlanacak Zen müşterisinin, uçuş hakkından faydalanacak olan katılımcılardan en az birinin alışverişi yapmış olan Zen müşterisi olması gerekmektedir,
c-) Rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş – dönüş uçuş tarihi tercihi belirtilmiş olmalıdır,
d-) İlk gidiş uçuş tarihi tercihi başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonra olmalıdır,
e-) Tarih tercihleri arasında en az 2 hafta olmalıdır,
f-) Dönüş, gidiş yapılan havalimanına olacaktır,
g-) Başvuru formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır,
h-) Son başvuru tarihi alışveriş tarihinden sonra 1 ay içerisindedir,
i-) En son geri (uçuş) dönüş tarihi 01 Ağustos 2016 olabilir,
j-) 19 Aralık 2015 – 03 Ocak 2016 tarihleri uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsamında değildir,
k-) Kampanyadan yararlanacak Zen müşterisi alan vergilerinin tahsilatının karşılanacağı kredi kartın sahibi uçuş hakkını kullanacak olan kişilerden en az birine ait olmalıdır,
l-) 2. Katılımcı 18 yaşını doldurmamış ise uçmayan ebeveynden alınmış, noter tarafından düzenlenmiş muvafakatname, vize ve uçuş sırasında yanınızda bulunmalıdır,
m-) Bahsi geçen koşullar yerine getirilmemiş ise başvuru geçersiz sayılacaktır.
6. Katılımcı, Zen mağaza yetkilisi tarafından kaşelenmiş ve imzalanmış hediye çekini ve rezervasyon formunu fatura tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde (posta/kargo/kurye tarihi dikkate alınacaktır) kampanya düzenleyicisine göndermesi gerekmektedir (BA Life Pazarlama Organizasyon Ltd. Şti, Ayazağa mah. Meydan sk. No:3 Veko Giz Plaza no:29-30 Maslak – Sarıyer / İstanbul)
a-) Kampanyaya hak kazanılan tarihten itibaren 30 günlük başvuru süresi aşımı durumunda (posta/kargo/kurye tarihi dikkate alınacaktır) başvuru geçersiz sayılacaktır.
b-) Hediye çeki Zen mağaza yetkilisi tarafından kaşelenip imzalanmadığı takdirde başvuru geçersiz sayılacaktır.
c-) 15 gün içerisinde yapacağınız ürün iade ve değişimlerinde, bilet şeklindeki hediye çekinizi de ürün ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir.
7. Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, başvuru tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.
Başvurunun kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte katılımcının kayıtlı cep telefonu numarasına başvurunun ulaştığına dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
a-) Geçerli başvurularda bilet teklifi geri dönüş süresi 5 iş günüdür.
b-) Alışverişi gerçekleştiren kişi ile uçuş hakkından faydalanmak isteyen katılımcılardan en az biri aynı kişi olmaması durumda başvuru geçersiz sayılacak ve ikinci başvuru hakkı tanınmayacaktır.
8. Uçuş teklifini sunmak ve de kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi vermek amacı ile BA Life tarafından katılımcıyla telefon ve e-posta ile bağlantı kurulacaktır.
9. Uçuş teklifi, tercih edilen varış noktası ile tarihler dikkate alınarak, kampanya düzenleyicisi tarafından anlaşmalı hava yollarının uygunluk durumuna göre belirlenecektir.
10. Uçuş teklifi, Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup Katılımcının havayolu firması seçme hakkı bulunmamaktadır.
11. Öncelikle ilk uçuş ve varış noktası tercihleri değerlendirilecek olup, Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil dönemleri ile varış noktasındaki özel olaylar, fuarlar veya yerel tatiller nedeniyle uçuşlar kısıtlanabilir ve katılımcıya 2. veya 3. tercihlerine ait uçuş teklif edilebilir.
12. Katılımcı, kendisine sunulan uçuş teklifi onayını 24 saat veya 24-48 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine danışma hattı arayarak veya teklif e-postasını yanıtlayarak bildirmelidir.
a-) Uçuş teklifi onayı ile 24 saat içerisinde geri dönüş yapan katılımcılar, kendilerine sunulan teklifte belirtilmiş olan ücretler geçerliliğini korur.
b-) Uçuş teklifi onayı ile 24-48 saat arasında geri dönüş yapan katılımcıların tekliflerinde +50 Euro’ya kadar bir artış söz konusu olabilir. Net artış rakamı katılımcıya müşteri temsilcisi tarafından bildirilir.
c-) 48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar uçuş teklif haklarını kaybeder ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve biletleme işlemi yapılmaz.
13. Katılımcı tarafından onay verilen uçuşa ait hava limanı vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentesi veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masrafların tahsilatının gerçekleşebilmesi için uçuş teklifi ile birlikte gönderilmiş olan Mail Order Formu  (kredi kartın fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır) uçuş teklifinin gönderiminden itibaren 24 saat içinde eksiksiz doldurulup imzalanarak uçuş teklifi e-postasına cevaben gönderilmedir. Mail Order Formu göndermeyen katılımcıların biletleme işlemleri, güvenlik nedeniyle gerçekleştirilemez.
14. Katılımcı, uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemez, BA Life’dan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemez.
15. Hava limanı vergileri, bilet servis bedeli, seyahat sigortası ve seyahat acentesi veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, katılımcı tarafından ödenmelidir. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. Hava limanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile gerçekleşebilir, para havalesi ve sanal kart geçerli değildir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişilerden en az biri ile aynı olması gerekmektedir.
16. Ne Zen ne de BA Life uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Zen ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
17. Ne Zen ne de BA Life ne de acenteler havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.
18. Ne Zen ne de BA Life’ın yetkisi dışındaki durumlardan oluşan faktörlerden meydana gelen durumlarda herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat talep edilemez.
Ne Zen ne de BA Life kayıp, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.
20. Seyahat edenler yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gereklilikler de dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. Zen ve BA Life bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden şahıslar kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.
21. Şahsi bilgileriniz (ör: Ad, E-posta Adresi, ikamet Adresi, Telefon Numarası vs.) seyahatiniz ile ilgili işlemlerin yapılabilmesi için bilgilerinizi anlaşma ortaklarımız (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma ve Zen Pırlanta A.Ş.) ile paylaşmaktayız. Kampanyaya katılarak, bu hususu kabul etmiş sayılırsınız.
22. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Biletin parasal karşılığı talep edilemez.
23. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.