Dumankaya inşaat kampanya ve indirim fırsatları

  • 18 Mart 2011
Dumankaya inşaat kampanya ve indirim fırsatları

Dumankaya 2011 yılında da  ev sahibi yapmaya devam ediyor.Şimdi Dumankaya’nın 8 Altın Fırsat kampanyası ile sıfır faiz oranlarından %5’lik özel indirimlere, 6 ay taksit ertelemeden esnek ödeme tablosuna kadar birçok özel avantaj bir arada yer alıyor. Dumankaya Dizayn ve Adres Lobi projelerini kapsayan kampanya dahilinde özel indirimler, peşinatsız ödeme, yüzde sıfır faiz ile 40 aya kadar taksitlendirme olanakları ve avantajlı ödeme tabloları gibi birçok özel imkan bir arada yer alıyor.Kampanya ve fırsatları kaçırmayın !

Peşinat yok %5 indirim ya da Süper Takas Var�
8 Altın Fırsat Kampanyası dâhilinde, peşin ya da konut kredisi kullanımında %5 indirim imkanlarının yanı sıra konut kredisi kullanan tüketiciler peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyor. Kampanyada ayrıca, Dumankaya Finansman Sistemi ile ödemesi 30 ya da 40 aya kadar kredi masrafı olmadan sıfır faiz avantajları bulunuyor. Kredi taksitlerinin ödemesinin 6 ay sonra başladığı kampanyanın yanı sıra DD Mortgage ile yapılan işbirliği sayesinde evini satıp yeni ev alacaklara yönelik yeni bir hizmet geliştirildi. Süper Takas adı verilen bu yeni hizmet ile birlikte Dumankaya�dan konut almak isteyenler, mevcut evlerinin satılmasını beklemeden DD Mortgage�a gelerek evlerini değerlendirip Dumankaya projelerinden diledikleri konuta sahip olabiliyorlar.

Evini Kiraya Ver Taksitini Yeniden Yapılandır
Avantajlı ve esnek ödeme planları sunan 8 Altın Fırsat kampanyası çerçevesinde tüketiciler, diledikleri zaman ara ödemeler yaparak ödemelerini gelirlerine uygun hale getirebiliyor. Sık ödeyerek daha az faiz ödeme kolaylıklarının olduğu kampanyada, kredi ödemelerine düşük taksitlerle başlayanlar proje tamamlandığında evlerini kiraya vererek yeni taksit tutarlarını kendileri belirleyebiliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.