Dumankaya Referans Puan Sistemi kampanyası ile hediyeler

  • 02 Kasım 2011
Dumankaya Referans Puan Sistemi kampanyası ile hediyeler

2011 konut kampanyaları devam ederken Dumankaya inşaat ’“Dumankaya Referans Puan Sistemi”  ile  her gösterdiğiniz referanst ile puan topluyor ve hediyeler kazanıyorsunuz.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, müşterileri için Dumankaya Referans Puan Sistemi’ni başlatıyor. 31 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek bu kampanya kapsamında, ayrıcalıklı Dumankaya ailesine katılacak olan müşteriler, verdikleri referansları önce puana, daha sonra da hediyeye dönüştürmeye hak kazanıyor.

Dumankaya Referans Puan Sistemi;
Referans puan sisteminde müşteriler, verdikleri her bir referans için 5 puan ve Dumankaya projelerinden alınan dairenin cirosu üzerinden her 10.000TL için 10 puan kazanıyor. Farklı puan aralıklarında 13 kategorisi bulunan sistemde 10 puan alan müşteriler brunch, ev eşyaları veya Athletic-o spor merkezinde 1 aylık üyelik gibi fırsatlardan birini seçebilirken, farklı puan aralıklarında LED TV’den 5 yıldızlı otelde konaklamaya, Benelüx turundan gemi ile Güney Amerika turuna kadar birbirinden farklı ve cazip bir çok hediye kazanma şansını elde ediyorlar. Ayrıca 4000 ve üzeri puan toplayan müşteriler ise otomobil sahibi olabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ