Toki erken ödeme kampanyaları devam ediyor 2011 %20 indirim

  • 16 Kasım 2011
Toki erken ödeme kampanyaları devam ediyor 2011 %20 indirim

Toki’de erken ödeme yapacaklara yönelik indirim kampanyası başladı. Kampanya kapsamında TOKİ tarafından satışları 2010 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksidi 2010 yılı sonuna kadar başlamış geri ödemeleri devam eden (vadesi 12 aydan daha az kalan projeler kampanya dışında tutulmak suretiyle) konut ve işyerlerinin borç bakiyelerinde indirimler sizleri bekliyor.

Söz konusu indirim kampanyası kapsamında;
Konut ve işyeri alıcıları, borç kapatma tarihi itibarıyla hesaplanacak borç bakiyelerini, 21 Kasım – 19 Aralık 2011 tarihleri arasında satış işlemlerini gerçekleştiren Bankaya başvurmak suretiyle peşin veya 3 ay vadeli (aylık eşit taksitler halinde) olarak kapatabileceklerdir.

Borç bakiyesinin peşin olarak kapatılması durumunda  %20,    3 ay vadeli, eşit taksitli olarak kapatılması durumunda %17 oranlarında indirim imkanından yararlanabileceklerdir.Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarda söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacaktır.

Alıcıların başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları taksitlerini yatırmış olmaları gerekmektedir. Bu çerçevede, 21 Kasım, 19 Aralık 2011 tarihleri arasında başvuruda bulunanlar Kasım 2011 taksitlerini yatıracaklardır.

Kampanya kapsamına alınan Projelerdeki 2010 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksidi 2010 yılı sonuna kadar başlamış geri ödemeleri halihazırda devam eden konut ve işyeri alıcıları (vadesi 12 aydan daha az kalan konut ve işyerleri hariç) borç bakiyelerini kapatarak söz konusu indirimden faydalanmak istemeleri halinde ilgili bankalardan konut kredisi kullanabileceklerdir.

Arsa Karşılığı Gelir Paylaşımı Projeleri İndirim Kampanyasına Dahil Değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ