Ukra inşaat Esenyurt Hane plus konut kampanyası

  • 07 Mart 2011
Ukra inşaat Esenyurt Hane plus konut kampanyası

İnşaat sektörünün en iddialı firması Ukra İnşaat, Mart ayı boyunca devam edecek olan kampanyada son derece cazip alım seçenekleri sunuyor.. İkinci evi alana toplam bedel üzerinden %20 indirim yapılırken, arkadaşını-komşusunu getirenin üç taksitini de (3.000 TL’ye kadar) Ukra İnşaat ödüyor. Fırsatlar bunlarla da sınırlı değil. Projeden 4 ev alana 1 ev Ukra’dan hediye. Üstelik her konut tipi için 5.000 lira peşinat ödemek yeterli!

İstanbul’un parlayan yıldızı Esenyurt bölgesinde inşa edilen Hane Plus konutlarında +1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri ile satışa sunulan Hane Plus kampanyasında Mart ayı boyunca inanılmaz fırsatlar tüketicileri bekliyor� Sınırlı sayıdaki evlerin fiyatı 79 bin 400 TL ile 243 bin 700 TL arasında değişiyor.

2011 yılının Aralık ayında teslim edilecek projede, tüketiciler evlerini teslim almadan önce başka herhangi bir taksit ya da kredi ödemeyecekler� Kalan tüm borçlar ise evler teslim edildikten sonra, istenirse banka kredisi ile istenirse de Ukra İnşaat�tan 60 ay vadeli kredi ile ödenebilecek� Tüketiciler peşin alımlarda yüzde 15 indirim olanağına sahip olurken, banka kredisi ile alımlarda yüzde 10 indirim fırsatından faydalanabilecekler� Ukra müşterilerine ise yüzde 5 indirim fırsatı da sunuluyor.

Mart kampanyasından yararlanan tüketiciler yıl içinde yapılan fiyat artışından etkilenmeyecekler�
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ibrahim albayraktar dedi ki:

    Geniş ödeme seçenekleri ve bilgi detaylarınızı rica ederim
    Mail veya 212 216 93 16 Nolu faksa çekebilirsiniz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.