Yeşil İnşaat Innovia 4. etap konutlar Fiat fiorino hediyeli

  • 14 Aralık 2011
Yeşil İnşaat Innovia 4. etap  konutlar Fiat fiorino hediyeli
Yeşil İnşaat konut kampanyaları devam ediyor.Şimdi Innovia harika bir kampanya ile karşımızda.Yeşil İnşaat, Innovia 4. etap projesinden daire alan herkese bir ev ve Fiat Fiorino hediye ediyor.

Türkiye’de birçok ilke imza atan Yeşi GYO, yine ilk kez ev alana ev ve araba hediye ediyor.

Müşterilerine daima ayrıcalıklı ve avantajlı ödeme seçenekleri, kampanyalar sunan Innovia bir ilke daha imza atarak Innovia’nın son fazı ve son fırsatı olan 4. etaptan daire alanlara ev ve Fiat Fiorino hediye ediyor.

Yeşil GYO `nun İnşaat sektöründe bugüne kadar sunduğumuz ayrıcalıklar, avantajlar;  2007’de ilk kez Türkiye’de 14 bin konutluk tek bir proje, 2009’da 60 ay, 0 faiz uygulamasını, 2009’da banka kredisi yerine müşterilerimine kredi finansmanı, 2010’da ‘Herkes Ev Sahibi Olacak’ sloganıyla, ilk kez 1+0 daireyi satışa sundu, 2010’da  ‘Dostlarımla Birlikte’ kampanyasıyla bedava ev sahibi olma olanağı yarattı, 2011’de‘Sil Taksit Kampanyası’ ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirdi.

Yeşil GYO 2011 yılının bu son günlerinde Innovia 4. etap konutlarında başlattığı yeni kampanya ile 1 Daire alana 1 Daire, 2 Daire alana Daire ve Fiat Fiorino marka otomobil hediye ediyor. Çekiliş yok kura yok Herkese keyifli bir Ev ve son model Araba Hediye…

İnnovia’nın bu dev kampanyasının yanı sıra satış ofisine geldiğinizde banka kredisiz, tefe tüfe olmadan 60 ay gerçek 0 faiz ve kişiye özel ödeme planları gibi avantajlar mevcut.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ