Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage 6 ay kart kapatmama sözüne 75 TL hediye

 • 16 Eylül 2019
Advantage 6 ay kart kapatmama sözüne 75 TL hediye

Advantage kredi kartınızı 6 ay kapatmama sözü vererek 75 TL değerinde nakit puan alabilirsiniz. Diğer kartlarda olduğu gibi yine müşteri hizmetlerini arayıp kartı kapatmak istediğinizi belirmelisiniz. Size çeşitli imkanlardan vs. bahsedecek siz bunları kabul etmeyip kartı kapatın isteğini tekrarlarsanız müşteri temsilcisi önündeki ekrandan size sunulan teklifi iletecek. Hsbc 6 ay kart kapatmama karşılığında 75 TL öneriyor.

Önemli: Arkadaşlar telefon bankacılığında yaptığınız her işlem için sizden sesli onay alınır. Bu yasal bir zorunluluktur. Her işlem sonrası size işlemi açıklayıp onaylıyor musunuz? sorusu sorulur. Evet onayı alınmadan işlem yapılamaz. Yani kartı kapatmak istiyorum dediğinizde temsilci size sonu xxxx ile biten kartınızı kullanıma kapatıyorum onaylıyor musunuz? diye sorar, bu soruyu sorarsa zaten hayır diyerek onay vermeyebilirsiniz. Bu onay sorusu öncesi zaten kampanya teklifi iletiliyor.

Aynı zamanda kapatılan kartları tekrar arayıp açtırabilirsiniz. Bankalar kartı kapatmamak için defalarca müşteriyi arayıp vazgeçirmek için çalışıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Hakikî anonim dedi ki:

  Kapatmak istiyorum deyip, hiçbir şey teklif etmeden kapatıyorum onaylıyor musunuz diye sorulduğunda hayır diyecek yüze sahip olmak para kazanmanın zorluğu olarak tarif edilmektedir.

 2. Yasin kaya dedi ki:

  Bir ay önce advantage kartımı kapattım. Kararım kesin olduğu için belki de fırsat bulamadılar. Böyle bir teklif almadım.
  Concept kartda da geçerli mi bu fırsat?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Concept için geçerli arkadaşlar.

 4. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar akın boyle birşey yapmayın 75 tl yi yatırdıktan sonra 119 tl aidat yanıttılar ve aidATI BU KAMPANYADAN YARARLANDIĞIM İÇİN İPTAL EDEMEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER BURFDAKİ ARKADAŞLARDA BANKAYA ALET OLUYORLAR

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Concept kart kullandığımız için aidat zaten yok, ücretli kart kullananlar için sorun olabilir ama ücretli kart aidatını Hsbc iptal etmiyor bilginiz olsun. Aidat iptali için kartı kapattırmak istiyorum kozuna karşı yine 75 TL yükleyip kalanı alıyorlar.

 6. Anonim dedi ki:

  İnsanları kandırmayın!!!!!
  Kapatmak istiyorum dedim kartımı kapattılar puan falan vermediler. Sonra tekrar açtırmak istediğimde ise açamayacağımı söylediler. Sizin yüzünüzden gül gibi 10 bin liralık kartımı kapattım Allah belanızı versin. Çete misiniz????

 7. Yalancı site dedi ki:

  İnsanları kandırmayın kartımı kapattilar direkt 10 bin liralık kart gitti. Tekrar açtırmaya çalıştım açamazsın dediler. Yalancı adiler

 8. Free puan dedi ki:

  siz blofu yapamamissiniz kartinizi kapatiyorum onayliyormusunuz dediginde geri adim.atacaksiniz tekrar anlayacaksınız musteri hizmetlerindeki calisan bazen umursamıyor denenmistir ;)

BİR YORUM YAZ