Advantage ile taksitli nakit avans kampanyası

 • 23 Ocak 2011
Advantage ile taksitli nakit avans kampanyası

İhtiyaçlarınızı kredi kartınızı kullanarak giderebilmeniz için Advatntage card ile 12 aya varan taksitlerle nakit avans çekebilirsiniz.Küçük miktardaki ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak yerine nakit avans çekmek daha mantıklı olabilir.

Taksitli Nakit Avans işlemleri sadece HSBC’nin Türkiye ATM’lerinden gerçekleştirilmektedir. Taksitli Nakit Avans minimum tutaru 100 TL’dir. Taksitli Nakit Avans taksitleri her ay kredi kartı ekstrelerinize yansıtılacaktır. Taksitli Nakit Avans aylık dönemsel faiz oranı %1,69, işlem ücreti %3,5+2 TL’dir. Kredi kartına bağlı aktif hesabı olan müşteriler, Taksitli Nakit Avans işlemini isterlerse hesaplarına da aktarabileceklerdir. Taksitli Nakit Avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden erken kapama ve kısmi ödeme yapılamaz. Erken kapama ve kısmi ödeme yapıldığında nakit avans işlem ücreti iptal edilmez, vadesi geçen takstiler için uygulanan faiz geri ödenmez. Taksitli Nakit Avans kapama işlemi sadece HSBC telefon bankacılığından yapılabilir. Taksitli Nakit Avans işlemlerinde %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmakta olup bu oranlar faiz oranına dahil edilmemiştir. Taksitli nakit avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işler. Taksitli Nakit Avans işlemlerinden NakitPuan, UçuşPuan veya Premier Miles kazanılmamaktadır. Şirket ve ticari kredi kartları bu uygulamadan yararlanamaz. HSBC BANK A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yaşar türkmen dedi ki:

  1000 tl nakit avans çekmek istiyorum 12 aylık taksitle ayda kaç lira ödemem gerekiyor.

 2. gülnur kutlu dedi ki:

  en fazla nekadar cekebilirim nakit avans

 3. selver kırmızı dedi ki:

  ben taksitli nakit avans almak istiyorum.atm den yapamadım nasıl alabilirim benim sadece kredi kartım var hesabım yok olurmu bilgi verirseniz sevinirim

 4. hande holt dedi ki:

  ben 1000 tl nakit avans çekmek istiyorum advantage kredi kartım var limiti 800 tl çekebilirmiyim hememn cevap verirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.