Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage kart 75 TL hediye puan kampanyası 18 Haziran – 20 Temmuz 2018

  Advantage kart 75 TL hediye puan kampanyası 18 Haziran – 20 Temmuz 2018

  Hsbc Advantage karttan iyi bir kampanya haberimiz var. Advantage kart ile minimum 3 taksitli 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde 15 TL olmak üzere toplamda 75 TL değerinde nakit puan kazanacaksınız. Kampanya 18 Haziran – 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanyaya katılmak için KATIL yazın, 4477’ye sms göndermelisiniz.

  Müşterilerin 18 Haziran – 20 Temmuz arasında HSBC Advantage üye işyerlerinde asıl kredi kartlarıyla yapacakları taksitli alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin “KATIL” yazarak 4477’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin tüm kredi kartıyla yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Ek Kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için 100 TL ve üzeri, minimum 3 taksitli alışveriş yapması gerekmektedir. Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece biri kampanya kapsamında sayılacaktır. Kampanya, sadece bireysel müşteriler için geçerlidir. Sadece yurtiçi işlemleri kampanya kapsamındadır. Sonradan taksitlendirme işlemleri taksitli olarak sayılmamaktadır. İşlemin POS üzerinde taksitli olarak yapılması gerekmektedir. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 25 Temmuz tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan NakitPuan’lar 6 Ağustos tarihinde silinecektir. Bir müşterinin kazanacağı maksimum NakitPuan 75 TL’dir. NakitPuanlar online ve/veya TatilPuan olarak kullanılamaz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NEW HORİZONS dedi ki:

   NESRİN HANIM HEM MÜJDE HEM BİLGİNİZE;

   29 HAZİRAN 16 TEMMUZ Tarihleri arasında kredi kartınızla farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 100tl üzeri market veya çeşitli gıda alışverişine 10tl toplamda 60tl nakit puan hediye Katılmak için GIDA yazın ,4477 ye SMS GÖNDERİN.

   internet sayfasında yok ama bana sms mesajı olarak geldi…

  BİR YORUM YAZ