Advantage kart 750 TL tatil harcamasına 100 TL hediye

  • 02 Mayıs 2016
Advantage kart 750 TL tatil harcamasına 100 TL hediye

Advantage kredi kartı sahiplerine özel tatil kampanyası kapsamında Mayıs ayında yapacağınız 750 TL ve üzeri tatil harcamasında 100 TL nakit puan kazanacaksınız. Turzim sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinde ve internet sitelerinde geçerli olacak tüm ödemelerde puan kazanabileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 01-31 Mayıs tarihleri arasında, Turizm sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde HSBC Advantage Kredi Kartları ile tek seferde yapılacak olan tek veya taksitli 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100TL NakitPuan kampanyası geçerli olacaktır.
  • Kampanyada bir müşteri en fazla bir kez 100TL NakitPuan kazanabilecektir.
  • Kampanyaya katılım SMS kayıtlı olacaktır. Katılmak için TATİL yazıp 4477’ye SMS gönderilecektir. Gönderilen SMS’ler HSBC BANK sisteminde kayıtlı bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında Kazanılan NakitPuanlar, 2 – 15 Haziran 2016 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan NakitPuanlar 16 Haziran 2016 tarihinde silinecektir.
  • Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda TatilPuan karşılığı tutar, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. Başka bir kart kullanıcısına yapılan NakitPuan transferlerinde, transferi yapan kart kullanıcısı -NakitPuan kullanmış sayılmayacaktır ve ilgili tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.
  • Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dahil edilecektir. -NakitPuan kullanımları, iptal ve iade işlemleri, banka kartları, şirket ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • HSBC Concept için kampanyaya katılım ücretsizdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.