Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage kart amazon kampanyası 200 TL hediye 1-31 Ağustos 2022

  • 01 Ağustos 2022
Advantage kart amazon kampanyası 200 TL hediye 1-31 Ağustos 2022

Adavantage kredi kartı ve amazon işbirliğiyle düzenlenen yeni kampanyasında amazon sitesi ve mobil uygulamadan yapacağınız 1500 TL üzeri ödemelerde 150 TL, 3000 TL üzeri ödemelerde 200 TL nakit puan kazanacaksınız. Kampanyaya 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “AMAZON” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarih ücretlerine ilişkin bir sorumluluğu yoktur.
HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
Bireysel kredi kartı sahipleri NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 200 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir.
Kazanılan NakitPuan’lar 02 Eylül 2022 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, 03 Ekim 2022’ye kadar kullanılabilecektir.
Kullanılmayan NakitPuan’lar 04 Ekim 2022’de geri alınacaktır.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
Amazon.com.tr’nin tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.Amazon.com.tr’den alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’den satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Amazon.com.tr’nin Müşteri Hizmetleri merkezine iletebilir.
Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1.500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan’ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Vade farksız taksitler, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
HSBC Bank A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ