Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage kart ile 80 TL hediye kampanyası 10-31 Temmuz 2019

 • 10 Temmuz 2019
Advantage kart ile 80 TL hediye kampanyası 10-31 Temmuz 2019

HSBC Advantage kart sektör, üye iş yeri, ilk harcama vs. gibi  şartlar olmadan yine temiz bir kampanyayı başlattı. Advantage Temmuz kampanyası kapsamında yapacağınız 100 TL ve üzeri tek çekim 4. harcamanızda 40 TL, 100 TL ve üzeri 3. taksitli harcamanızda 40 TL olmak üzere toplamda 80 TL değerinde nakit puan kazanacaksınız.

Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp, 4477’ye mesaj göndermelisiniz.

Kampanya Ayrıntıları

10-31 Temmuz tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 100 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için FIRSAT yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması, farklı günlerde ve tek seferde 100 TL üzeri (4 tek çekim, 3 taksitli) alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 8 Ağustos tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 23 Ağustos tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla tek çekim işlemlerinden 40, taksitli işlemlerinden 40 TL NakitPuan kazanabilir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 80 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Tamer Salcı dedi ki:

  Teşekkürler HSBC

 2. Anonim dedi ki:

  En sağlam banka İnan’ın her ay kampanya yapıyor hiç boş geçmiyor teşekkür ederim HSBC

 3. Şaban bey dedi ki:

  Aynı gün hem tek çekim, hemde taksitli 100₺ üzeri alış veriş yaparsak; önce yapılanımı sayılır, yoksa ikiside sayılırmı? Teşekkürler.

 4. Şaban dedi ki:

  Kampanya güzel de kazanilani vermemek için diretiliyor sanki, hak ettiğin puanın yatırılması için peşine düşüyoruz. Madem güzel bir kampanya yaptın güzellikle sonuçlandırın.

BİR YORUM YAZ