Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage kart market kampanyası 1-30 Nisan 2022

  • 01 Nisan 2022
Advantage kart market kampanyası 1-30 Nisan 2022

Hsbc advantage kredi kartına özel market kampanyası geldi. Kampanya kapsmında market sektöründen farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 150 TL nakit puan hediye edilecektir. Kampanya 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Müşterinin kampanyaya katılması için MARKET yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.

Kazanılan NakitPuanlar 10 Mayıs tarihinde yüklenecek kullanılmayan kısım 6 Haziran tarihinden geri alınacaktır. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 150 TL ile sınırlıdır. Alınan ürün veya hizmetin iade edilmesi halinde bu harcamadan kaynaklı NakitPuan kazanılmayacak ve NakitPuan karta yansıtılmışsa geri alınacaktır. NakitPuana hak kazanılması için harcama yapılan işyerinin üye işyeri kodu market olmalıdır. HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir. Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier Miles müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier Miles müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

x
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Kampanyanın sadece gıdaya yönelik olması kötü,zaten her banka ramazanda gıda kampanyası yapıyor.Kampanya her türlü harcama için geçerli olmalıydı.

BİR YORUM YAZ