Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage kart son kampanyasında 110 TL hediye 1 – 31 Temmuz 2021

  • 01 Temmuz 2021
Advantage kart son kampanyasında 110 TL hediye 1 – 31 Temmuz 2021

Hsbc Advantage kredi kartı son kampanyasında mağazalardan yapacakları her 150 TL alışverişte 10 TL olmak üzere topalamda 50 TL kazanacak. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız her 150 TL harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 60 TL kazanacak. Kampanyada toplamda 110 TL hediye edilecek.

Harcamalar farklı günlerde yapılmalıdır.

Kampanyaya katılmak için Temmuz yaz 4477’ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 – 31 Temmuz tarihleri arasında

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapılacak 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için TEMMUZ yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 10 Ağustos tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 10 Eylül tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 5 kez (50 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı harcamalarından 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 110 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Concept kredi kartların kampanyaya katılımı ücretsizdir.HSBC Premier ve Advance müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Nesrin hanım.hscb advantage kartımda ki puanları nerelerde kullanabilirim?finansbankla anlaşması bitti.opette akbank posunda gözükmüyor.başka nerelerde kullanabilirim.yardimcı olurmusunuz.?

  2. Anonim dedi ki:

    mtv ödemesi dahil mi

BİR YORUM YAZ