Advantage kart Temmuz kampanyası 120 TL hediye 1 – 31 Temmuz 2022

  • 01 Temmuz 2022
Advantage kart Temmuz kampanyası 120 TL hediye 1 – 31 Temmuz 2022

Hsbc Advantage kredi kartı yeni aya yeni kampanyayla giriyor. Geleneksel kampanyamızda yine sektör ve üye şartı olmadan iş yerlerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri 6 adet harcamada 60 TL kazanacaksınız. 200 TL ilk harcamadan sonra İnternet sitelerinden 200 TL üzeri 4 adet harcamada 60 TL gelecek ve toplamda 120 TL nakit puan kazanacaksınız.

Kampanya 1 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak için TEMMUZ yazın, 4477’ye gönderin.

Puan kullanım tarihleri: 5 Ağustos – 4 Eylül 2022

Temmuz ayı boyunca HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. İlk 200 TL ve üzeri harcamadan kampanya kapsamında NakitPuan kazanılamaz. Müşterinin kampanyaya katılması için TEMMUZ yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Ağustos tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 4 Eylül tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (toplam 60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (toplam 60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 120 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Mail order ile yapılan işlemler fiziki işlem olarak sayılacaktır. HSBC Premier ve Premier Miles müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x