Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage kredi kartı 110 TL hediye kampanyası 21 Mayıs 30 Haziran 2021

  • 22 Mayıs 2021
Advantage kredi kartı 110 TL hediye kampanyası 21 Mayıs 30 Haziran 2021

Hsbc advantage kredi kartı son kampanyasında tüm sektörlerden ve iş yerlerinden farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri iş yeri harcamalarının her birinden 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL kazanacak. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri 4 adet harcamada 60 TL olmak üzere toplamda 110 TL nakit puan kazanacak.

Kampanya 21 Mayıs 30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Müşterinin kampanyaya katılması için FIRSAT yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.

Advantage kart puanları finansbank poslarında kullanılabilmektedir. Shell, Opet gibi akaryakıt istasyonları yanında şok gibi marketlerde kullanabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır.

SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 6 Temmuz tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 6 Ağustos tarihinde geri alınacaktır.

Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 5 kez (toplam 50 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (toplam 60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 110 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ