Kampanya ve İndirim Haberleri

Advantage kredi kartı Ağustos 2022 kampanyası

  • 01 Ağustos 2022
Advantage kredi kartı Ağustos 2022 kampanyası

Advantage kredi kartı Ağustos ayına özel yeni kampanyasında her ay olduğu gibi iş yerlerinden 200 TL ve üzeri 6 adet harcamada 60 TL kazanacak. İnternet üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri 4 adet harcamada da 60 TL olmak üzere toplamda 120 TL nakit puan kazanma fırsatı sizi bekliyor.

Kampanya 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında farklı günlerde, tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. İlk 200 TL ve üzeri harcamadan kampanya kapsamında NakitPuan kazanılamaz.

Müşterinin kampanyaya katılması için AĞUSTOS yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir.

Kazanılan NakitPuanlar 8 Eylül tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 3 Ekim tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 120 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Mail order ile yapılan işlemler fiziki işlem olarak sayılacaktır. HSBC Premier ve Premier Miles müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ