Bizim Toptan advantage kart kampanyası 1-30 Haziran 2022

  • 01 Haziran 2022
Bizim Toptan advantage kart kampanyası 1-30 Haziran 2022

Advantage kredi kartınızla Bizim toptan internet sitesinden yapacağınız 500 TL üzeri alışverişinizde 50 TL, 2000 TL üzeri alışverişinizde 150 TL değerinde puan hediye edilecektir. Kampanya bu ay 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için TOPTAN yazıp 4477’ye mesaj göndermelisiniz.

HSBC Advantage müşterilerinden alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından NakitPuan kampanyasına katılım sağlanacaktır.
Kazanılan puanları 1-31 Temmuz tarih tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Banka kartları, taksitli yapılan alışverişler, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, Bizim Toptan Mağazaları’nda yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan’ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. HSBC Bank A.Ş.’nin SMS ücreti ile ilgili bir sorumluluğu yoktur.
Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x