Kampanya ve İndirim Haberleri

Watsons advantage kart kampanyası 1-30 Haziran 2020

  • 01 Haziran 2020
Watsons advantage kart kampanyası 1-30 Haziran 2020

Advantage kredi kartı sahipleri Watsons mağazalarından yapacakları 150 TL ve üzeri harcamalarında 30 TL değerinde nakit puan kazanacak. Kampanya 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak için WATSONS yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım saglanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yapılan kredi kartına 02 Temmuz 2020’de yüklenecek ve geri alınmayacaktır. Bir müşteri, kampanyadan 1 kez ve en fazla 30 TL değerinde NakitPuan kazanabilir. Kazanılan NakitPuan’lar, değerli TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; harcanmıs ise ilgili tutar, NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. Watsons’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Watsons’tan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Watsons’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yasanabilecek her türlü sorun, itiraz ve sikayetler Watsons’ın 444 99 87 numaralı şikayet hattına iletebilir. HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ