Akbank mtv kampanyası 2017 Temmuz

 • 30 Haziran 2017
Akbank mtv kampanyası 2017 Temmuz

Akbank 2017 Temmuz ayına özel mtv ödeme kampanyasını duyurdu. Akbank kredi kartı sahipleri mtv ödemelerini 3 taksitle yapabilecek.

Akbank kartlarıyla MTV ödeyenler ayrıca Samsung cep telefonlarında %22’ye varan indirimlerden yararlanacak.

2017 mtv 2. taksit ödemelerinizi gib.gov.tr üzerinden ve Akbank internet şubenizden yapabilirsiniz. Ödeme sırasında herhangi bir taksit seçimi yapılmayacaktır. Yapılan ödemeler otomatik olarak taksitlendirilecektir.

Kampanya 1 Temmuz – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Akbank Direkt ile hem kolayca yapın hem de Akbank kredi kartları ile ücretsiz 3 taksit ödeme avantajından faydalanın.
MTV sorgulama ve ödeme işlemini Akbank Direkt Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri, Akbank Şubeleri’nden alt limit olmaksızın 3 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz. Axess, Wings ve Free kredi kartınız ile MTV hesaplama ve MTV taksitli ödeme işleminizi www.gib.gov.tr adresi üzerinden de yapabilirsiniz. Dilerseniz MTV Ödeme aracımız ile plaka sorgulaması hemen yaparak, MTV ödeme işleminizi anında tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar akbank sitesinde böyle bir tanıtım göremedim. Link atabilir mısınız acaba?

 2. Anonim dedi ki:

  Nesrin Hanım neo kartla temmuz 2017 mtv odemesi karsiligi 20 tl chip para veren kamoanya linki varsa ekleyebilir misiniz?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Neo kart kampanyası gelmedi.

 4. Anonim dedi ki:

  Tesekkur ederm Nesrin Hanim.Kolayliklar dilerim.

 5. Anonim dedi ki:

  Neo kart kampanyası gelirmi acaba bekleyelim mi?

 6. Adem AKDEMİR dedi ki:

  %22 olayı yok aslında maalesef… :(

 7. edr22 dedi ki:

  20 TL chip para kampanyasi bu sefer yok sanirim :(

BİR YORUM YAZ