Asya Kart ile Dubai Group Sigortada +4 Taksit

  • 22 Mayıs 2010
Asya Kart ile Dubai Group Sigortada +4 Taksit

Dubai Group Sigorta’da +4 Taksit!

21 Mayıs – 30 Haziran 2010 tarihleri arasında AsyaCard ile Dubai Group Sigorta’dan yapacağınız taksitli harcamalarınıza +4 taksit hediye.

Kampanya Koşulları

•Kampanya 21 Mayıs �30 Haziran 2010 tarihleri arasında Dubai Group Sigorta�an AsyaCard ile yapılan taksitli harcamalarda geçerli olup, yapılan tek çekim işlemler kampanyaya dahil değildir.
•Kampanya 2-8 aralığındaki taksit sayılarında geçerli olup, +4 taksit uygulaması ile birlikte en fazla 12 taksit imkanı sağlanacaktır. •Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
•Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
•Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.