A101 axess kredi kartı kampanyası 75₺ hediye 1 – 15 Ocak 2023

  • 02 Ocak 2023
A101 axess kredi kartı kampanyası 75₺ hediye 1 – 15 Ocak 2023

A101 online alışveriş sitesinden axess kredi kartınızla yapacağınız 750₺ ve üzeri alışverişlerde 75₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan uygulamasından 1 – 15 Ocak 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kampanya sadece internet sitesinde geçerlidir. Mağazalarda geçerli değildir.

Kampanya Ayrıntıları

Axess’e özel 1 – 15 Ocak 2023 tarihleri arasında www.A101.com.tr ‘de tek seferde yapılacak ilk 750 TL ve üzeri alışverişe 75 TL chip-para sunulmaktadır.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “A101” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya sadece www.A101.com.tr ‘den yapılacak alışverişler dahildir. A101 marketlerinden veya A101 Kapıda uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya sanal POS’tan yapılan ödemelerde geçerlidir.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart, bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartlarla yapacağı harcamalar ile kampanyadan bir defa en fazla 75 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

Abonelik
Bildir

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
turmalin
8 ay önce

axess market kampanyası ile birleşiyor mu

AbdllhY
8 ay önce
Yanıtla  turmalin

birleşir %99.99

M.Ali
8 ay önce
Yanıtla  AbdllhY

İnternet alışverişleri dahil değildir yazıyor,bu durumda birleşmeye bilir!

mahmut
8 ay önce
Yanıtla  turmalin

Kombo olur axesste uye isyeri zorunluluğu yok her türlü oluyor a101 ve market birlesir

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x