Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank kart ve neoya özel 50 TL hediye 1-31 Ocak 2021

 • 01 Ocak 2021
Akbank kart ve neoya özel 50 TL hediye 1-31 Ocak 2021

Akbank kart ve neo kart sahiplerine özel yılın ilk kampanyasında her 250 TL ve üzeri harcamada 10 TL olmak üzere 50 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanyaya axess mobil uygulamasından 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Online harcamalar dahildir.

Bu kampanya kişiye özel tekliflerle gelmiş. kimisine her 50’ye 10 TL toplamda 100 TL, kimisine 75’e 5 TL olarak teklifler var kontrol ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Mustafa dedi ki:

  bana 125/5 toplamda 50 gelmiş.

 2. Forum dedi ki:

  Nesrin Hanım “Kredi Kartları” kısmına Bankkart’ı da ekleyecek misiniz ? Bankkart’ın da kampanyaları oluyor sık sık.

 3. aykut dedi ki:

  bende görünmüyor.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Forum bankkart ekli ama menüye eklemedim. Hadi ekleyelim.

 5. Ali Yldrm dedi ki:

  Nesrin hanım merhaba. geçen gün başıma fena bir iş geldi :)
  1 ocak saat 01.00 civarı axess mobile girmiştim. gözlerime inanamadım. bana özel bir kampanya yapmış. 45 TL harcamaya 3300 TL puan. acaba yanlışmı gördüm diye gözlerimi ovuşturdum. tekrar tekrar okudum. doğruydu. sadece bana özel olduğu yazıyordu. yinede huylandım. hemen ekran görüntüsünü aldım. kampanyaya katıldım ve harcamamı da hemen yaptım.
  sabah uyandığımda axess mobilde yeller esiyordu. heryeri karıştırdım ama kampanya ile alakalı hiçbir şey bulamadım. 1-2 gün bekledim puan da yatmamış.
  sadece bana özel yazması umutlandırmıştı beni :)
  axess bana bir güzellik yaptı sanmıştım.
  ama olmadı. ne yapmamı önerirsiniz. tavsiyeniz nedir.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ali bey o oranlar birçok kişide ters yazılmış. Arkadaşımada 55 TL harcamaya 7500 TL chip para gelmişti. Tam tersi olacaktı ama birileri hata yapmış. Maalesef yapacağınız bir şey yok. Kampanya sonlarında Akbank istediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapabilir şartı bu yüzden var.

 7. aykut dedi ki:

  bu kampanya axes mobildemi? akbank mobildemi görünüyor.? bende ikisindede görünmüyor. axes arama alanına ne yazarak aratıyorsunuz?

 8. forum dedi ki:

  Nesrin Hanım “Bankkart” ı menüye eklediğiniz için teşekkür ederim, rica etsem bankalar kısmını da Ziraat,Vakıf,Halkbank ve TEB’i de ekler misiniz ? Menü daha kullanışlı olur, daha fazla seçenek olması aradığımızı daha kısa sürede bulmamızı sağlar

 9. matrix76 dedi ki:

  axess mobilde “sana özel” bölümünde aykut bey

BİR YORUM YAZ