Altınyıldız Axess kart kampanyası %25 indirim

  • 22 Mayıs 2017
Altınyıldız Axess kart kampanyası %25 indirim

Axess kredi kartı sahipleri Altınyıldız Classics online alışveriş sitesinden yapacakları alışverişlerde %25 indirim fırsatı sunulacak. Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ödemelerinizi 9 taksitle yapabilirsiniz.

Ödeme esnasında aşağıdai indirim kodunu kullanabilirsiniz.

İndirim kodu: AKAC25

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serkan Karabulut dedi ki:

    Bu ne ya donkisot

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.