Kampanya ve İndirim Haberleri

Altınyıldız Classics axess kartlılara özel 50 TL hediye 1 – 14 Şubat 2018

  • 02 Şubat 2018
Altınyıldız Classics axess kartlılara özel 50 TL hediye 1 – 14 Şubat 2018

Axess kredi kartı sahipleri Altınyıldız classics mağazalarından yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 1 – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 28 Şubat 2018’e kadar Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında Altınyıldız Classics’ten mağazalarından ve www.altinyildizclassics.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 28 Şubat 2018 tarihine kadar Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır. Chip-para kullanımı online alışverişlerde geçerli değildir.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Axess’e özel Altınyıldız Classics ve www.altinyildizclassics.com’da Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x