Atasay axess karta özel %15 indirim kampanyası 1-30 Haziran 2018

 • 01 Haziran 2018
Atasay axess karta özel %15 indirim kampanyası 1-30 Haziran 2018
Axess kredi kartı sahipleri Atasay mağazalarından ve internet sitesinden yapacakları pırlanta alışverişlerinde %15, altın alışverişlerinde %10 indirim fırsatı 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanya Ayrıntıları
 • Kampanya kapsamında Axess’e özel Atasay mağazaları ve atasay.com.tr’de 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli işlemlerde perakende satış fiyatları üzerinden pırlantalı ürünlerde %15 ve altın ürünlerinde %10 indirim kasada satış danışmanı tarafından ödeme tutarına yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir. Sarrafiye ürünler (gr altın, çeyrek altın vb.), 22 ayar, atakulche, karat üstü ürünler ve kampanyalı ürünlerde geçerli değildir. Kampanya başka indirimler, indirimli ürünler ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanya havalimanı ve yurtdışı mağazalarında geçerli değildir.
 • Alınan ürünlerin yasal şartlarda iade veya değişiminin gerekmesi halinde değişim ya da iade indirimli tutar üzerinden yapılır.
 • Artı taksit kampanyası, 2 taksitli alışverişlerde +2 taksit olarak uygulanmaktadır.
 • Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn atasay mağaza larında gr altın yada çeyrek gibi ürünler bulunuyor mu?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr ziynet altınları bulunuyor ama bu tip kampanyalara dahil olmuyor. Altın kampanyası işçilik bulunan kolye, bilezik, yüzük gibi ürünlerde geçerli oluyor.

 3. Anonim dedi ki:

  Teşekkür ederim Nesrin hn

 4. EMRE dedi ki:

  Nesrin Hanım Merhaba
  Ziraat Combo kampanya dan farklı günlerde 300 TL + 200 TL yapılsa da 25 tl puana hak kazanılabilir mi?

 5. A dedi ki:

  sn emre olur…

 6. AY dedi ki:

  arkadaşlar belki size lazım olabilir: 1. altınyıldız classics yada e-mağazasında 200 tl ve üstü alışverişlerinde geçerli %15 indirim kodu CAC51GCP 2. ise boyner yada e-mağazasında yine 200 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli 40 tl kodu AB3MH3Y2Z saygılarla….

 7. AY dedi ki:

  arkadaşlar belki size lazım olabilir: 1. altınyıldız classics yada e-mağazasında 200 tl ve üstü alışverişlerinde geçerli %15 indirim kodu CAC502IV diğeri ise boyner yada e-mağazasında yine 200 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli 40 tl kodu AMGZCP3SC saygılarla….

 8. Anonim dedi ki:

  Emre kazanırsın öyle de olur tek seferde 500 de olur

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.