Axess anneler günü kampanyası 2015

  • 30 Nisan 2015
Axess anneler günü kampanyası 2015

Axess kredi kartı sahipleri 2015 anneler gününe özel kampanyada toplamda 50 TL chip para kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında giyim, ayakkabı, kozmetik, kuyum, aksesuar, elektronik ve beyaz eşya sektörlerinde faaliyet gösteren üye iş yerlerinden yapacağınız her 100 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya 1-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Mayıs 2015 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ANNE yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess, Wings ve Free asıl/ek kredi kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 50 TL ile sınırlıdır.

Kazanılan chip-paralar, ilgili sektörlerde 100 TL ve üzeri her harcamanız ile beraber kartınıza anında yüklenecektir.
Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 15 gündür.

İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Neo ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler ve mail order ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Kampanyada dağıtılacak toplam chip-para ödül tutarı 1.000.000 tl chip-para ile sınırlıdır.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    alışverşler tek bir günde olabilir mi yoksa farklı günlerde mi yapılacak?

  2. admin dedi ki:

    Efendim harcamalar aynı gün olabilir. Geçerli kategorilerde aynı gün de olsa her 100 TL’de 10 TL kazanacaksınız.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.