Axess bayram kampanyası %10 anında indirim 11-30 Eylül 2015

  • 11 Eylül 2015
Axess bayram kampanyası %10 anında indirim 11-30 Eylül 2015

Axess kredi kartı sahipleri için harika bir kampanya haberimiz var. Axess 2015 kurban bayramı kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri market, giyim, ayakkabı ve aksesuar sektörlerinden yapacağınız alışverişlerde anında %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada maksimum 40 TL indirim kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Kampanya katılımı için aşağıdaki resmi kampanya sayfasındaki KAMPANYAYA KATIL butonu kullanabilir veya telefonunuzdan BAYRAM yazıp, 4566’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya, 11-30 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 30 Eylül 2015 Saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
Kampanya kapsamında, Axess üye işyeri olsun olmasın, Axess, Wings, Free asıl ve ek kartlarınızla ile yapacağınız her 100 TL ve üzeri market, giyim ve ayakkabı alışverişinize %10; toplamda 40 TL indirim verilecektir.
Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyaya dahildir.
Kampanyaya dahil olan bir müşterinin bütün kartları ile kazanabileceği toplam indirim tutarı 40 TL ile sınırlıdır.
Kazanılan indirim gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır.
Neo ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri ve mail order ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
İptal edilen işlemlerden indirim kazanılamamaktadır.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı Turkcell, Avea ve Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65TL olarak ücretlendirilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği işyerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Kampanyada dağıtılacak toplam indirim tutarı 1.000.000 TL ile sınırlıdır.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Resmi kampanya sayfası: http://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3485/axessle-bayram-indirimle-basladi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ