Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess Beymen club kampanyası 100 TL hediye chip para

  • 07 Kasım 2016
Axess Beymen club kampanyası 100 TL hediye chip para

Axess kredi kartı sahipleri Beymen club mağazalarından yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 13 Kasım 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ödemelerde 7 taksit kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 7 – 13 Kasım 2016 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından yapacağınız 500 TL ve üzeri her alışverişe 100 TL chip-para kampanyası tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
  • Kazanılacak chip-paralar 30 Kasım 2016’ya kadar Beymen Club mağazalarında kullanılabilecek, kullanılmayan chip-para’lar 1 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 1 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Beymen Club mağazalarında alt limitsiz 2 taksitli alışverişlerinizde +5 taksit ile 7 taksit, www.beymenclub.com’da ise limitsiz 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksitle 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal Mevzuat gereği, giyim ve ayakkabı sektöründe mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x