Axess Carrefour kampanyası 3×75’e 29 TL hediye 6 Şubat- 4 Mart

  • 01 Şubat 2016
Axess Carrefour kampanyası 3×75’e 29 TL hediye 6 Şubat- 4 Mart

Axess kredi kartı sahipleri Carrefour mağazalarından ve online alışveriş sitesinden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 3 adet 75 TL ve üzeri peşin alışverişlerde 29 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 6 Şubat- 4 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için 6 Şubat tarihinden sonra ŞUBAT yazıp 4566’ya göndermelisiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.

Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 29 TL chip-para kazanabilir.

Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. 29 TL chip-para hediyesi, farklı günlerde yapılmış 3 adet 75 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 14 Mart 2016 tarihine kadar tüm CarrefourS mağazalarından yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 15 Mart 2016 tarihinde silinecektir.

Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free, sahipleri faydalanabilir
.
Kampanyaya Bank o’card Axess ve Business kartlar dahil değildir. Taksitli alışverişlerde geçerli değildir.

SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ