Axess faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyası

 • 26 Ocak 2018
Axess faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyası

Axess kredi kartı sahipleri 100 TL ve üzeri tek çekim harcamalarını faizsiz ve ücretsiz olarak 3 taksite böldürebiliyor. Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Harcama öncesi “TAKSİT” yazıp 4566′ya SMS gönderebilir veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayabilirsiniz!

Kampanya Ayrıntıları

 • Taksit Kampanyası 26-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, 31 Ocak’a kadar yapacağınız 100TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde faizsiz/ücretsiz 3 Taksit fırsatından faydalanmaya başlamak için asıl kart sahibinin ilk harcamadan önce bankamızda kayıtlı cep telefonundan TAKSİT yazıp 4566’ya göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklaması gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kampanyadan bireysel Axess ve Wings kredi kartlarınız ve ek kartlarınızla faydalanabilirsiniz.
 • Kampanyaya ticari kartlar, Free ve Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank kanallarından yapacağınız fatura/vergi ödemeleri ve fon alımı kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere operatörünüz tarafından 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Kampanyadan çıkmak için IPTAL TAKSİT yazıp 4566’ya SMS gönderilmelidir. SMS’in gönderildiği gün ve sonraki günlerde yapılan harcamalara taksit yapılmaz.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Uygulamada kampanya gözükmüyor neden

 2. Anonim dedi ki:

  Bazen uygulamaya geç yansiyor 1-2 gun sonra…

 3. Anonim dedi ki:

  yok kardeşim bu axess hep böyle ayın son 4 günü kampanya olur mu dalga geçiyorlar resmen millet le

 4. Gülşen dedi ki:

  Bugün baktım arkadaşlar .axess mobilden katılabiliyoruz.yani son 3 gün.arkadaşında dediği gibi dalga geçiyorlar resmen.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.