Axess hafta sonu alışverişlerde 50 TL chip para hediye 3-30 Haziran 2015

  • 02 Haziran 2015
Axess hafta sonu alışverişlerde 50 TL chip para hediye 3-30 Haziran 2015

Axess kredi kartı sahipleri hafta sonu Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde chip para kazanacak.

Katılım için KEYIF yazıp 4566’ya SMS gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 3-30 Haziran 2015 tarihleri arasında Cuma-Cumartesi-Pazar günleri yapılan harcamalar için geçerlidir. 30 Haziran 2015 Saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için KEYİF yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılım, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanya kapsamında, araç kiralama, giyim, aksesuar, kozmetik, optik-saat, elektronik, beyaz eşya, mobilya, dekorasyon, oyuncak, kırtasiye, havayolları, ulaşım, konaklama, yapı malzemeleri, yemek ve kuyumda, Axess üye işyeri olsun olmasın, tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri harcamanızda 10 TL, toplam 50 TL chip-para verilmektedir.
Akaryakıt ve Market harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel Axess, Wings, Free,Neo kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 50 TL ile sınırlıdır.
Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 15 gündür.
Kazanılan chip-paralar, harcamayı gerçekleştirdiğiniz kartınıza anında yüklenecektir.
Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo asıl ve ek kart sahipleri ücretsiz faydalanabilir.
Ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler ve mail order ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan Telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı; Turkcell müşterileri için KDV ve ÖİV dahil 0.65TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65TL olarak ücretlendirilir.
Kampanyada dağıtılacak toplam chip-para ödül tutarı 1.000.000 TL chip-para ile sınırlıdır.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ