Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess hizlial.com kampanyası 100 TL hediye 1-15 Aralık 2014

  • 28 Kasım 2014
Axess hizlial.com kampanyası 100 TL hediye 1-15 Aralık 2014

Axess kredi kartı sahipleri hizlial.com online alışveriş sitesinden yapacakları 500-1000 TL arası işlemlerde 50, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye maxi puan kazanacak. Kampanya 1-15 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır.


Kampanya Ayrıntıları
Kampanyadan her müşteri 1 kez yararlanacaktır.
Kazanılan chip- para aynı gün karta yüklenecektir.
Kullanılmayan chip paralar 22 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır. Chip paranın kullanım son günü 21 Aralık’ dır.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
İade ve kısmi iadeler sonrasında kalan alışveriş tutarının kampanya şartlarını sağlaması halinde chip-para kazanımı olacaktır.
Akbank T.A.S. kampanyayı değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz ve erteleme yapılamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Acaba altın ürünleri kampanyaya dahil mi?

BİR YORUM YAZ