Axess hopi kampanyası 26 Haziran – 31 Temmuz 2018

  • 26 Haziran 2018
Axess hopi kampanyası 26 Haziran – 31 Temmuz 2018

Axess kredi kartı sahipleri ödemelerini Hopi üzerinden yaparak 300 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL değerinde cghip para kazanacak. Kampanya 26 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında  geçerli olacaktır.

Kazanılan chip-paralar 15 Ağustos 2018 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir.
Kampanya Ayrıntıları
  • Hopi üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapılacak mobil ödemelerde, Axess’e özel 18 Haziran – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacak ilk 300 TL alışverişe 30 TL chip-para kazanacaktır. Kampanya Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında geçerlidir. Mobil ödeme entegrasyonu olmayan bayilere ait mağazalar ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar 15 Ağustos 2018 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Beymen Business, Altınyıldız Classics ve Wepublic mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Ağustos 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazındadır, 1 müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilecektir.
  • Chip-para kampanyası için Hopi uygulaması içerisindeki Masterpass cüzdan uygulamasına Axess’in eklenmesi ve ödemenin Axess ile yapılması gerekir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir.
  • Hopi uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
  • Hopi ve Akbank T.A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.