Axess hopi kampanyası 30 TL hediye 25 Mart – 5 Nisan

  • 23 Mart 2016
Axess hopi kampanyası 30 TL hediye 25 Mart – 5 Nisan

Axess kredi kartından yeni hopi kampanyası geldi. Kampanya kapsamında hopi üyesi iş yerlerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde 15 T paracık olmak üzere toplamda 30 paracık kazanabilirsiniz. Kampanya 25 Mart – 5 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olup katılım butonunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında Akbank kartlarını kullanarak, Hopi üye işyerlerinde Hopi kimliği tanıtılarak tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş Axess kart sahipleri 15 Paracık kazanacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 Paracık kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için HOPİ yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanya 25 Mart – 5 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya, aynı gün içerisinde aynı Hopi üye işyerinden yapılacak ilk 200 TL ve üzeri alışverişte geçerlidir. Aynı gün içerisinde farklı Hopi üye işyerlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerden en fazla 30 Paracık kazanılabilecektir.

Kampanya sadece Hopi’deki üyelik ve Akbank’taki müşteri cep telefon numarası aynı olan Hopi kullanıcıları için geçerlidir.
Kampanyadan Axess asıl/ek kart sahipleri faydalanabilir.
Kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir.
Kampanya şartını yerine getirmiş Hopi kullanıcılarının hediye Paracık’ları 18.04.2016’da Hopi hesaplarına yüklenir. Hopi üyesi olmayan kart kullanıcıları, hediye Paracık’a hak kazanamazlar. Kampanya geçerlilik süresi içinde kazanılan hediye Paracıklar, olağan Hopi Paracık kullanımı ve ilgili kullanım kampanyaları şartları dahilinde, en geç bir yıl içinde kullanılabilir. Hopi ve Akbank bu zaman dilimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Her Hopi üyesi kampanyadan en fazla 30 hediye Paracık kazanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan Paracıklar Hopi üyeleri arasında transfer edilemez,
kısmen/tamamen nakite çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, parasal karşılığı istenemez.

Hopi mobil uygulamasının indirilmesi veya üyelik işlemleri sırasında iletişim bağlantısının kopması/yavaşlaması, Hopi uygulamasının indirilememesi, üyelik işlemlerinin tamamlanamaması, Hopi kullanıcı kodu SMS’nin ulaşmaması, SMS mesajlarına hiç veya süresinde bakılmaması, her türlü yetkisiz erişim vb. hallerde Akbank veya Hopi bu sebeple oluşabilecek problemlerden, kayıp ve zararlardan herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Hopi kampanya kayıtları esas alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ