Axess internet alışverişlerinde 3×150’ye 45 TL hediye 26 Mayıs – 15 Haziran

 • 26 Mayıs 2017
Axess internet alışverişlerinde 3×150’ye 45 TL hediye 26 Mayıs – 15 Haziran

Axess kredi kartı sahiplerine özel E-Ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden yapacağınız 3 adet 150 TL alışverişte 45 TL değerinde chip para hediye edilecek. Kampanya 26 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında Hepsiburada, GittiGidiyor, n11, Trendyol, Markafoni, Sahibinden, 1V1Y, Lidyana, Evmanya, AltıncıCadde ve Ereyon sitelerinde geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için FESTİVAL yazın 4566’ya SMS gönderin veya “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında 26 Mayıs – 15 Haziran 2017 tarihleri arasında belirtilen e-ticaret sitelerinden yapılacak 150 TL ve üzeri 3. alışverişe 45 TL chip-para hediye edilecektir.
 • Kampanya Hepsiburada, GittiGidiyor, n11, Trendyol, Markafoni, Sahibinden, 1V1Y, Lidyana, Evmanya, AltıncıCadde ve Ereyon web sitelerinde geçerlidir.
 • Alışverişler ister aynı, ister farklı sitelerden yapılabilir. Seçili sitelerde yapılan 150 TL ve üzeri 3.alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 45 TL’dir.
 • Kampanya katılımı için harcamadan önce “FESTİVAL” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
 • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır.
 • Kazanılan chip-paraların son kullanma tarihi 25 Haziran 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 26 Haziran 2017 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank sanal kartları yararlanacaktır.
 • Kampanyaya ticari kartlar ve Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • BKM Express’inize tanımlı, belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
 • Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para’da iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 21 YORUM
 1. hassan el 28 dedi ki:

  çok iyi sadece şu bilgiyi göremedim nesrin hanım acaba aynı gün aynı işyeri 3 tane ayrı ayrı oluyor mu acaba bir de 1 haziranda gittigidiyor hangi karta kampanya yapacak bir malumatınız var mı

 2. mehmet dedi ki:

  ggıttıgıdıyor 1 hazıranda hangı kartla anlascak bılgınız varmı

 3. ERTUĞRUL dedi ki:

  ALTINA PUAN VERİR Mİ?

 4. Işıl dedi ki:

  Gitti gidiyor aksesle anlasabilir. En iyisi haziran beklemek

 5. Srsr dedi ki:

  O değilde bence babalar günü kampanyası yapar bunlar 2 li 3 lü kombo yapmak için beklemeli bence

 6. Faruk dedi ki:

  Srsr doğru söyledim, bir de Babalar gününü eklerlerse, çinkolar birleşir, tombala olur

 7. Pusatalp dedi ki:

  Gittigidiyordan 1gr altın aldım deneme amaçlı ve puan yüklemesi yapılmadı. Acaba n11de 1gr altina 15+11 TL chippara verir mi? Ikı kampanya birleşir mı?

 8. Anonim dedi ki:

  Opet hiç kampanya yapmadı arkadaşlar

 9. Anonim dedi ki:

  Yaz geldi akaryakıt kampanyasına ek şirketler de yapsa

 10. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Pusatalp nickli kardeşim. 3 alışveriş tamamlanınca puan yüklemesi yapılacak.

 11. Bülent dedi ki:

  Garanti shell kampanyası yapabilir 6 alışverişin dördünü beklerin.

 12. Srkan dedi ki:

  Ben axesle 2.gram altın aldım. 3.yu pazartesi yapacam bakalım yükleme olacakmi

 13. mehmet dedi ki:

  aynı gun aynı işyerınden yapılan işlemlerın hepsıde gecerlı oluyormu nesrın hanım

 14. Srkan dedi ki:

  Ben ayrı ayrı günlerde 1 er adet 3 günde 3 adet gram altın aldım. Cephaneciden alisverisyaptim.1 gram altın 150.53 den toplam 450 TL’lik alışveriş yaptım ve kartına 45 tl çip para kazandığı diye mejas geldi.şimdi Cephaneciden tek kargoyla gelmesi içinde yazı yazdım altınların gelmesini bekliyorum.

 15. Mehmet dedi ki:

  Gittigidiyor hangi kartta kampanya yapcak haziran ayında belli oldumu Nesrin hanim arastirabilirmisiniz

 16. Srkan dedi ki:

  Gram altınlarim kargoyla geldi .Axess 45 tl çip para da karta yattı.

 17. Anonim dedi ki:

  srkan taksitlimi yaptın alışverişi tek çekimmi ayrıca n11 sitesinin cephaneci kuyumcusundan aldın yoksa orijinal cephaneciden mi belirtirsen iyi olur tşklr

 18. Anonim dedi ki:

  Srkan hangi siteden aldın n11 mi gitti gidiyor mu

 19. Srkan dedi ki:

  Gittigidiyor dan ayin 27 -28 ve 30 mayısta cephanesi den 150.71 tl den 3 adet aldım. Mesajlaştim cephaneciyle tek kargo yolla diye .31 mayısta altınlarim geldi.aldım ve sattım 25 tl kar ettim

 20. Srkan dedi ki:

  Tek çekim yaptim

 21. puancı genc dedi ki:

  srkan 25 tl kar ettım dıyorsunya yakın olsak ben enaz 30 lira kar verırdım ama altın almadan tabı sanal ortam güven sorun olurdu :) nasıl olcak dersen sitenın bırınden oyun epini yanı kodu alıyorsun 3×150= 450 o kodları geri bana satıyon ben sana 435 alırdım 15 zararını 45 den düs 30 kalırdı

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.