Axess internet alışverişlerinde %10 puan kampanyası

  • 23 Şubat 2012
Axess internet alışverişlerinde %10 puan kampanyası

Axess kredi kartı sahipleri internet alışverişlerinde kazanıyor. Şimdi Axess ile internetten yapacağınız tüm harcamalarda %10 chip-para kazanma fırsatı sizleri bekliyor.Kampanya kapsamında 22 Şubat – 15 Mart 2012 tarihleri arasında Axess kredi kartı ile 100 TL ve üzeri internet alışverişlerine %10 chip-para hediye edilmektedir.

Axess ile evde rahat alışveriş internet alışverişlerine %10 chip-para kampanyasına katılmak için NET yazıp Turkcell’den 4566 diğer operatörlerden 0532 752 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Fish, Wings ve Carrefour Axess asıl kart, ek kart ve sanal kart sahipleri faydalanabilmektedir. Kampanya kapsamında yapılan 100 TL üzeri alışveriş tutarının %10’u kadar chip-para kazanılabilmektedir.

Kampanyadan kazanılan chip-paraların son kullanım tarihi 22 Mart 2012’dir.

Bir müşterinin kampanyaya dahil tüm kartları ile kazanabileceği indirim tutarı en fazla 50 TL ile sınırlandırılmıştır.

Ticari kartlar ile yapılan alışverişler, vergi ödemeleri, bahis ve şans oyunları, kumar ve kuyumcu harcamaları kampanya dahil değildir.
Yabancı para işlemleri için indirim TL karşılığı üstünden hesaplanacak ve TL yansıtılmaktadır.

Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank sisteminde kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.

Kampanya toplam 250 bin TL chip-para ile sınırlandırılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ