Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess kart Carrefour kampanyası 27 Mayıs – 28 Haziran 2020

  • 28 Mayıs 2020
Axess kart Carrefour kampanyası 27 Mayıs – 28 Haziran 2020

Axess kredi kartı sahipleri Carrefour marketlerden ve internet sitesinden yapacakları 200 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 50 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 27 Mayıs – 28 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
27 Mayıs – 28 Haziran tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da farklı günlerde yapacağınız 3 defa 200 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır .Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 4 Temmuz 2020 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “YAZ ” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Happiness dedi ki:

    Nesrin Hanım yayınlarsam;

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Tam yayınladım yorumunuzu gördüm, teşekkürler.

  3. Nesrin Özkaya dedi ki:

    F.K Teşekkürler, selamlar.

BİR YORUM YAZ