Axess kart ile otel ve uçak bileti harcamalarını 2 ay erteleyin

  • 05 Ağustos 2017
Axess kart ile otel ve uçak bileti harcamalarını 2 ay erteleyin

Axess kredi kartı sahipleri bu ay yurtiçi  otel, oto kiralama, tur alımı, uçak bileti ve diğer ulaşım harcamalarınızı 2 ay faizsiz ve ücretsiz olarak erteleyebilirsiniz. Kampanya 10 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kayıt olduktan sonra 10 Eylül 2017 tarihine kadar yurtiçinde Axess ile yapacağınız 100TL ve üzeri otel, havayolu, araç kiralama ve tur alımlarının ödemesi 2 ay sonraya ertelenecektir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için YAZ yazıp 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kayıt olduğunuz günden kampanya sonuna kadar yapacağınız ödemeler ertelenecektir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda 9 ay, araç kiralamalarında 12 ay olarak uygulanır.
Ağustos ayında havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili yapacağınız peşin ve 7 taksite kadar harcamalarınız Ekim’e, 8 taksitli harcamalarınız Eylül’e, Ağustos ayında araç kiralama ile ilgili yapacağınız peşin ve 10 taksite kadar harcamalarınız Ekim’e, 11 taksitli harcamalarınız Eylül’e, Eylül ayında havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili yapacağınız peşin ve 7 taksite kadar harcamalarınız Kasım’a, 8 taksitli harcamalarınız Ekim’e, Eylül ayında araç kiralama ile ilgili yapacağınız peşin ve 10 taksite kadar harcamalarınız Kasım’a, 11 taksitli harcamalarınız Ekim’e ertelenecektir.
9 taksitli havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama harcamaları ile 12 taksitli araç kiralama işlemleriniz ertelenmeyecektir.
Axess ve Wings asıl/ek/sanal kartlarla yapacağınız 100TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınız ertelenecektir.
Free ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya kayıt için gönderilen SMS’ler, tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65TL olarak ücretlendirilir.
Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.